Onart'ın projelere entegre ama çoklu-disiplin yaklaşımı başarısının temelini oluştururu. Bu amaca ulaşmak için Onart geniş yelpazade uzman çalıştırır. Disiplinler arası yakın çalışma platformu, her imalat ortamında oluşabilecek problemlerin çabukça yakalanması ve giderilmesini sağlar.

Tasarım

Asma germe mimarisi bilim ve sanatın bir karışımıdır. Müşterilerimizle birlikte yürüttüğümüz çalışmalar sonucu inşa edilebilir güzellikte yapılar ortaya çıkmaktadır.

Mühendislik

Doğanın her türlü etkisine hazırlıklı olmak gerekir. Tüm yapılarımız ağır iklim koşullarına (yüksek rüzgar hızı ve ağır kar yükü) dayanıklı olacak şekilde tasarlanır ve hesaplanır.

Proje Yönetimi

Tasarımdan iş teslimine kadar olan süreçte, sizi işinizin her aşamayıla ilgili olarak bilgilendiriyor ve işin sorunsuz tamamlanmasını sağlıyoruz.

İmalat

2.000m2 olan üretim tesisimizde paftaların kesme ve kaynaklama işlerinde son teknoloji kullanılarak ilham veren yapılar elde edilmektedir. Aynı zamanda tesisimizde yer alan labaratuvarda; örnek imalatlar ile tasarımın ve kullanılan malzemenin doğruluğu sınanmaktadır.

Montaj

Projenin başarısı için kritik olan diğer başlıklar da, saha ekibinin becerisi, deneyimi ve koordinasyonudur. Bu özellikler kimi projelerde zorlayıcı seviyelere ulaşabilir.

Bakım

Müşterimizin yatırımını önemsemek bizim için önemlidir. Bu sebeple firmamızda saha inceleme, temizleme ve tamir servisiyle ilgili ekip bulunmaktadır.